Новини

Цукерки «Мавка» у новому стильному дизайні!

Протягом останнього півріччя українські любителі солодощів куштували ексклюзивні цукерки «Мавка» та знайомилися з персонажами майбутнього анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» – Мавкою, Лукашем, Котожабиком Квусем, Щеням Шустем та лісовими Мохушами, зображеними на шести різних пакуваннях.

Компанія «Лукас» вирішила здійснити редизайн етикетки і показати головну героїню мультфільму в чотирьох різних образах.

За сюжетом мультфільму волосся й одяг Мавки оновлюються з настанням нової пори року. Тож тепер, смакуючи цукерку, можна ближче познайомитися з Мавчиними перевтіленнями.

Уже у березні зустрічайте цукерки «Мавка» у новій стильній етикетці та за оновленою рецептурою.

«Мавка» від ТМ «Лукас» – це ексклюзивна новинка, яка вже стала улюбленим смаколиком багатьох. Дует відбірного арахісу та м’якої молочної карамелі – водночас неперевершена класика та сучасний тренд. Родзинки та нотка стиглого соковитого винограду занурюють у чуттєву лісову казку. Ця несподівана палітра смаків стала своєрідним кондитерським втіленням магічного світу Мавки.

Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» знаходиться на стадії виробництва, але анімаційна студія Animagrad (FILM.UA Group) вже зараз поступово знайомить глядачів із його головними героями.  Сюжет з елементами давньослов’янської міфології добре знайомий українському глядачу, але завдяки чарівним автентичним образам та колоритним персонажам він буде зрозумілим і привабливим значно ширшій аудиторії по всьому світу.

Переглянути тизер «Мавка. Лісова пісня» можна за посиланням.

Поділитися

Більше новин