Новини

ЦЕРКОВНОЮ НАГОРОДОЮ ВІДЗНАЧИЛИ АНАТОЛІЯ КУЛІША – НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ “УСІХ СКОРБОТНИХ РАДІСТЬ”

Поспішаємо привітати Анатолія Куліша – настоятеля храму ікони Божої Матері “Усіх скорботних Радість”, що знаходиться на території компанії «Лукас» – з новою церковною нагородою – правом носіння хреста з прикрасами!
Нагороди в Православній Церкві є формою відзначення трудів у пастирському служінні, богословській, науковій та адміністративній діяльності, у реалізації місіонерських, благодійних, соціальних та просвітницьких програм.
Право носіння хреста із прикрасами — виняткова нагорода за особливі заслуги. Тому пишаємося працівником компанії «Лукас» – протоієреєм Анатолієм, який здобув нову церковну нагороду!
Під час Богослужіння до світлого свята Пасхи з благословіння митрополита Православної Церкви України Епіфанія його нагородив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір у Свято-Успенському соборі міста Полтави.
Голова наглядового комітету компанії «Лукас» Лукацький Олександр Семенович привітав Анатолія та подарував йому ексклюзивний хрест із прикрасами. Вишукані камінці створюють оригінальний стиль, що стане прикрасою будь-якого Богослужіння.

Бажаємо отцю Анатолію многих і благих літ душпастирського служіння на ниві Христовій! Далі більше!

Поділитися

Більше новин