Новини

Бронзовий сезон футбольного клубу «ЛУКАС».

13 травня команда футбольного клубу «Лукас» приймала привітання від керівництва Компанії з успішним закінченням сезону. Нагадаємо, що 11 травня в Києві ФК «Лукас» завершив сезон 2013/14 в першій лізі, зайнявши третє місце в «Фіналі чотирьох». Більш докладно про це Ви можете прочитати на сайті ФК «Лукас»: www. fc.lukas.com.ua

З цим успіхом гравців команди привітали Олександр Семенович Лукацький, Віталій Олександрович Лукацький і Олександр Віталійович Порохня на зустрічі, організованій спеціально до закінчення сезону. Всі члени ФК «Лукас» отримали пам’ятні подарунки, а також грошові премії за хорошу роботу. У свою чергу і гравці команди не залишилися в боргу, подарувавши керівництву Компанії фотографії зі своїми автографами, висловивши велику подяку за постійну підтримку команди протягом цього «бронзового сезону».

З цього дня ФК «Лукас» офіційно пішов у відпустку, частина якого, до речі сказати, проведе в Болгарії (путівки були презентовані команді в якості подарунка за відмінний сезон). Підготовка до нового сезону у хлопців почнеться вже 1 липня.

Компанія «Лукас» вітає гравців команди футбольного клубу «Лукас» з початком відпустки.

Бажаємо Вам швидше переключитися на відпускну хвилю, добре відпочити, набратися сил, енергії і налаштуватися на нові перемоги і звершення!

Поділитися

Більше новин

0