Новини

Акцію продовжено!«Допомагаємо разом з «Тузя» від «Лукас»!

Ми цілий рік допомагали рідному «Спецсервіс Кременчук», та маленьким хвостикам притулку «Сіріус» м. Київ. На гроші, що були перераховані комунальникам, вони відзвітувались: були придбані (операційний стіл, медикаменти для лікування, корм, дошки для будівництва вольєрів, тощо). Бездомним – «найменшим друзям» без допомоги дуже складно, отже керівництвом Компанії прийнято рішення акцію продовжити до серпня 2021 року.

 Суть акції в тому, що з кожного проданого кілограму цукерок «Тузя», кондитерська компанія «Лукас» відраховує 10 копійок на допомогу безпритульним тваринам. Купуючи якомога більше цукерок «Тузя», кожен з нас допомогає бездомним тваринам. Компанія «Лукас» має надію поступово долучити до соціального проекту всю Україну та допомогти великій кількості безпритульних тваринам!

*Допомога здійснюється у розмірі 0,1 грн. від вартості кожного кілограму цукерок, реалізованих ПП ВТК «ЛУКАС» на територію України. Кошти перераховуються особам (за вибором ПП ВТК «ЛУКАС»), діяльність яких пов’язана з наданням допомоги безпритульним тваринам (під безпритульними тваринами розуміються – домашні тварини, що залишилися без догляду людини або утворили напіввільні угруповання, здатні розмножуватися поза контролем людини). Проект проводиться з 01.08.2019 по 01.08.2020р. на території України, окрім тимчасово окупованих територій. Під «Цукерками» розуміються виготовлені ПП ВТК «ЛУКАС» цукерки: «Цукерки “Тузя” глазуровані кондитерською глазур’ю з молочно-грильяжним корпусом (в обгортці)», «Тузя classic» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом», «Big Tuzya» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом» та «Big Tuzya light» глазуровані кондитерською глазур’ю з м’яким грильяжним корпусом». Умови та деталі акції дізнавайтесь за телефоном 0800 50 50 91 (вартість дзвінків згідно тарифу вашого оператора).
Поділитися

Більше новин

0