Новини

21 річниця військової частини 3059 Національної гвардії України! Солодке привітання від компанії «Лукас»!

18 жовтня військова частина 3059 Національної гвардії України святкувала 21 річницю від дня її заснування. Компанію «Лукас» запросили на урочисте святкування, адже Компанія активно допомагає нашим військовослужбовцям протягом довгих років. Представники підприємства завітали не з порожніми руками та солодощами привітали тих людей, які створюють надійний тил миру й спокою на вуличках Кременчука та всієї країни.

Славетна історія частини розпочалася 18 жовтня 2000 року, коли за наказом Міністерства МВС та за ініціативою міського керівництва у Кременчуці було створено військову частину.

Саме тут виконуються службово-бойові завдання, пов’язані із захистом України на її Сході, та не менш важлива задача – охорона громадського порядку нашого міста.

День народження має бути солодким, тому представники Компанії «Лукас» подарували купу смаколиків нашим захисникам і захисницям та привітали їх теплими словами:

«Маю за честь привітати вас, адже зовсім нещодавно я стояв поруч з вами та ніс службу в цій рідній військовій частині 3059. Завжди приємно повертатися сюди, впізнавати знайомі обличчя, які визирають з-під масок, посміхатися та згадувати приємні спогади. Хочеться побажати кожному здоров’я, розвитку та наснаги. Пишайтеся своїм виконанням військового обов’язку! Слава Україні!», – привітав менеджер відділу ЗЕД –– Віктор Ващенко – колишній військовослужбовець частини 3059 Національної гвардії України.

Також поздоровити всіх причетних та подякувати їм за сумлінну службу завітали представники місцевої влади, керівники підприємств та представники патрульної поліції міста Кременчука.
Варто зазначити, що захід проводився з урахуванням усіх карантинних обмежень.

Без слів вдячності не лишилася і сама Компанія. Увесь особовий склад та особисто командир військової частини – Олег Довгалюк – вручив офіційну подяку голові Наглядового комітету Компанії «Лукас» – Олександру Лукацькому за всебічну підтримку й активну допомогу.
«У тяжкий час Ви не залишаєтесь байдужим до потреб військовослужбовців та надаєте безкорисливу допомогу», – зазначив командир.

Компанія «Лукас» бажає кожному, хто почесно зветься захисником або захисницею України, завжди усвідомлювати, що ви – цвіт української нації та Гордість нашої Батьківщини!
Слава Україні!

Поділитися

Більше новин