Лукас соціальний/Новини

ДОПОМОГА ДІТКАМ У ДЗОВ «ЕРУДИТ»

Цього року ДЗОВ «ЕРУДИТ» (дитячий заклад оздоровлення та відпочинку) працював у новому та незвичному режимі, адже до них завітали дітки з особливими потребами.

Кондитерська компанія «Лукас» не змогла залишитись осторонь, тому допомагала з першого до останнього дня перебування дітей в таборі та підтримувала їхній солодкий запал.

Представниця компанії «Лукас» – Кіра Булік – завітала на захід приурочений відкриттю першої зміни літа 2021 та подарувала улюблені круасанчики та цукерки. Ці сяючі очі, коли на горизонті з’явилися солодощі від улюбленого виробника, треба було бачити! І не дарма, адже смаколиків вистачило всім ще на декілька днів вперед.

Найприємніше – це неймовірні спогади про час, проведений в таборі. Тому дуже важливо мати щось, що нагадувало б емоції та моменти разом з «Ерудит»!

Дякуючи кондитерській компанії “Лукас”, кожна дитина, позбавлена батьківського піклування, змогла отримати унікальні футболки та фотографії! Компанії дуже вдячні за небайдужість та величезну допомогу в зборах коштів!

«Ерудит» – місце щасливих дітей! А завдяки «Лукас» ДЗОВ «Ерудит» тепер ще й солодка країна щастя!

Поділитися

Більше новин