Лукас соціальний/Новини

Акція «Допомагаємо разом з «Тузя» призупинена

Україна входить в топ-10 країн світу за найбільшою кількістю безпритульних тварин. Тому «Лукас» як соціально активна компанія не змогла залишитися осторонь цієї проблеми та започаткувала проєкт «Допомагаємо разом з «Тузя».


З 1 серпня 2019 року діяла ця соціальна акція, яку започаткувала компанія «Лукас». Суть акції полягала в тому, що з кожного проданого кілограму цукерок “Тузя”, кондитерська компанія “Лукас” відраховувала 10 копійок на допомогу безпритульним тваринам.
Допомога надходила до наших «друзів менших» зі «Спецсервіс» (м. Кременчук) та «Сіріус» (м. Київ).


За весь час перерахована сума складає 319 тис грн. На ці кошти придбані багато необхідних речей: операційні столи, медикаменти для лікування, корм, дошки для будівництва вольєрів та інші ресурси, без яких тваринки не обійшлися б.


Притулки, куди надходила допомога, дуже вдячні та не забувають дякувати за небайдужість. А Компанія «Лукас» дякує всім, хто полюбляє цукерочки «Тузя» та купує їх, адже ви також стали частинкою цієї великої справи!

Завжди маємо пам’ятати, що допомога тим, хто її потребує – це обов’язок кожного, тому «Лукас» підтримує соціальні ініціативи та створює їх! Чекайте на новини та нові соціальні ініціативи.

Поділитися

Більше новин