КОМПАНІЯ

Екскурсії до Кондитерської компанії «Лукас»

Тривалість екскурсії 1 година

• Екскурсії проводяться для школярів 2-5 класів
• Тривалість екскурсії 1 година.
• Кількість дітей в групі: не більше 30 осіб
• Група дітей обов’язково повинна супроводжуватися викладачами або батьками, в кількості 2 чоловік.
• Для проведення екскурсії необхідний наказ по школі про організацію екскурсію на ПП ПТК «Лукас», із зазначенням прізвищ і кількості дітей (діти повинні бути застраховані від нещасних випадків)
• Довідка від шкільної медсестри про стан здоров’я дітей, згідно зі списком.
• Час проведення екскурсій 10.30 14.00 и 15.30. З виробничих причин у вихідні та святкові дні екскурсії не проводяться.

На екскурсію група повинна прибути за 10 хвилин до початку. Запізнення більш ніж на 20 хвилин може послужити причиною скасування екскурсії. Доставку автобусом компанія «Лукас» не здійснює. Під час екскурсії забороняється:

Жувати жувальну гумку;
Користуватися мобільним телефоном;
Проносити в цех особисті речі.

УВАГА !!! Мінімальний вік маленьких відвідувачів компанії – 8 років. Це пов’язано з тривалістю екскурсії, а також з обмеженнями по техніці безпеки при відвідуванні виробництва.

Компанія забезпечує кожного екскурсанта індивідуальної спецодягом. При собі можна мати 0,5 л негазованої води на людину.

Для реєстрації вам необхідно буде повідомити наступні дані: – школа, клас, кількість дітей, контактний номер телефону.

Групу дітей обов’язково супроводжує викладач, за бажанням може приєднатися ще один супроводжуючий. Максимальна кількість дітей у групі 30 чоловік.

При собі необхідно мати:

– наказ по школі про організацію екскурсії на ПП ПТК Лукас, із зазначенням прізвища та кількості дітей (школярі повинні бути застраховані від нещасних випадків);

– довідка від шкільної медсестри про стан здоров’я дітей, згідно зі списком.

Також прохання на кожну дитину взяти 0,5 л негазованої води. Тривалість екскурсії – 1 година. Екскурсії безкоштовні. Всі діти забезпечуються спец одягом. Також всіх учасників екскурсії очікують солодкі презенти, дегустація продукції прямо з конвеєра і фото на пам’ять!