Бренд-легенда «Лукас»

Історія солодкого бренду почалася в далекі 30-ті роки ХХ сторіччя. Тоді змінювався цілий світ, тоді зароджувалось велике майбутнє кондитерської компанії «Лукас» – експерта солодких почуттів, якого сьогодні знають і люблять понад 50 країн світу. Ця солодка легенда будується навколо сімейних цінностей та натхнення поколінь, навколо цілої династії Лукацьких. Дитинство кожного члена сім’ї пройшло з розповідями про смаколики минулого століття. Розповідали, що на той час в рідному місті Лукацький Борис Овсійович очолив потужне підприємство «Червоний харчевик», що виготовляло майже все: від хлібу до солодощів. Але солоденьке посідало особливе місце у серцях містян. Подейкували, що в дідуся була книжечка, де він записував рецепти унікальних ласощів.

Але 1941 рік… Під час окупації майже 97% славетного Кременчука знищено, багато архівних документів втрачено, тому в історії міста, на жаль, дуже мало згадок про підприємство, яке на початку XX сторіччя відігравало важливу роль у промисловості міста. Натхненний історією про дідуся Лукацький Олександр Семенович вирішив продовжити кондитерську династію в рідному місті. Одного зимового вечора, на перетині XX –XXI сторіччя переглядаючи старі фото, Олександр Семенович розповідав уже дорослому синові цікаві історії, згадуючи рідних та події минулого. І ось, натрапивши на старе фото вже прадідуся, пішла оповідь за артіль «Червоний харчевик».

Згадалося, що десь на горищі можливо лишилися згадки про той час. І дійсно, звідти дістали багато чого цікавого. Розглядаючи старі книжки, погляд впав на червоний оксамитовий записничок, із якого виднівся вкладений папір. «О, дійсно фото! А це що?». Придивившись, він впізнав знайомий почерк та назви печива із потертими рецептами нижче. Ця знахідка стала фундаментальною для майбутнього підприємства «Лукас».

Тепер не було сумнівів, якій справі присвятити життя. Однозначно – солодощі. Саме тоді, у 1999 році, була зароджена нова історія династії кондитерів. Разом із сином, Віталієм Лукацьким, вони спрямували всі свої сили, натхнення та ідеї на створення нового, потужнішого підприємства. Якість залишалася незмінною, як і традиції поколінь. Вдавалося все не одразу. На початку був перший у місті кондитерський магазин, потім маленький цех, потужністю 100 кг у зміну. Так поступово, крок за кроком, було створено велике кондитерське виробництво.

У будь-якій історії великого бувають труднощі. Злети надихають – падіння заґартовують. Але саме події минулого роблять речі навколо такими, якими вони є.

Завдяки цьому, сьогодні виробничо-торгова компанія «Лукас» – надсучасне, масштабне підприємство потужністю 2,5 тисячі тонн солодощів на місяць.

Час не стоїть на місці. Про артіль знали за межами Кременчука, а про «Лукас» знають за межами країни! І ось вже п’яте покоління солодка справа стає династичною, продовжуючи писати свою історію донині!

ТМ LUKAS – експерт солодких почуттів понад 50-ти країн світу!

Далі буде…