Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
#

Вакансії

Наша компанія - це молодий, амбітний і дружний колектив, який ставить перед собою цілі та досягає результатів. «Лукас» по праву пишається Командою співробітників, які постійно удосконалюють свої ділові якості та професійно виконують роботу.

В розділі «Вакансії» розміщена актуальна інформація про наявні вакантні посади в Компанії. Однак, якщо Ви не знайшли потрібний для Вас варіант, але маєте величезне бажання працювати в нашій Компанії, у Вас є шанс заявити про себе, незалежно від того, чи є дана посада вакантною. Для цього Вам необхідно заповнити анкету і обов'язково прикріпити резюме. Ваші дані будуть оброблені та занесені в кадровий резерв.

Щойно відкриється вакансія, відповідно до Вашому резюме, з Вами зв'яжуться фахівці служби персоналу та запросять на співбесіду.

Терміново потрібен менеджер з продажу зі своїм авто, в Вінницьку область! від 22.02.2018
Обов'язки

Робота на закріпленій території, виконання планових і цільових завдань, робота з дебіторською заборгованістю, робота з торговим обладнанням.

Вимоги

Проживання в м. Вінниця, наявність автомобіля, досвід роботи в прямих продажах вітається. Обов'язкова умова - ВЕЛИЧЕЗНЕ бажання заробляти!

Умови роботи

5-ти денний робочий графік, офіційне працевлаштування (після проходження адаптації), гідна ЗП, дружній колектив професіоналів, оплачувана відпустка та лікарняні.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! 097 348 53 39, Віталій

Анкета
Обрати