Внимание! Для корректной работы сайта необходимо включить Java Script
Гаряча лінія:0 800 50 50 91
#

Вакансії

Наша компанія - це молодий, амбітний і дружний колектив, який ставить перед собою цілі та досягає результатів. «Лукас» по праву пишається Командою співробітників, які постійно удосконалюють свої ділові якості та професійно виконують роботу.

В розділі «Вакансії» розміщена актуальна інформація про наявні вакантні посади в Компанії. Однак, якщо Ви не знайшли потрібний для Вас варіант, але маєте величезне бажання працювати в нашій Компанії, у Вас є шанс заявити про себе, незалежно від того, чи є дана посада вакантною. Для цього Вам необхідно заповнити анкету і обов'язково прикріпити резюме. Ваші дані будуть оброблені та занесені в кадровий резерв.

Щойно відкриється вакансія, відповідно до Вашому резюме, з Вами зв'яжуться фахівці служби персоналу та запросять на співбесіду.

Терміново потрібен менеджер з продажу зі своїм авто, в Вінницьку область! від 22.02.2018
Обов'язки

Робота на закріпленій території, виконання планових і цільових завдань, робота з дебіторською заборгованістю, робота з торговим обладнанням.

Вимоги

Проживання в м. Вінниця, наявність автомобіля, досвід роботи в прямих продажах вітається. Обов'язкова умова - ВЕЛИЧЕЗНЕ бажання заробляти!

Умови роботи

5-ти денний робочий графік, офіційне працевлаштування (після проходження адаптації), гідна ЗП, дружній колектив професіоналів, оплачувана відпустка та лікарняні.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! 097 348 53 39, Віталій

Бухгалтер від 23.03.2018
Обов'язки Бухгалтерський облік ФОП, єдиний податок 2 і 3 група + загальна система.
Вимоги Досвід роботи бухгалтером з приватними підприємцями, знання 1С8, знання касової дисципліни РРО, знання обліку ПП.
Умови роботи П'ятиденний робочий графік, офіційне працевлаштування. Контактне лице: Червинська Людмила tel.+38 0536 73 91 31 (внутр.337) tel.+38 098 069 93 57
Головний бухгалтер від 04.05.2018
Обов'язки У автотранспортну компанію потрібен головний бухгалтер.
Вимоги Знання бухгалтерського обліку в автотранспортному підприємстві. Досвід в постановці управлінського обліку і звітності. Знання 1С Бухгалтерія.
Умови роботи

 П'ятиденний робочий графік з 8 до 17. Заробітна плата висока - за результатами співбесіди.

Анкета
Обрати